Tere tulemast Kuulsaali e-poodi

Privaatsuspoliitika

Meie privaatsuseeskirjade uuendatud versioon jõustus 25. mail 2018.

Kui kasutate Takeout poolt loodud teenuseid, usaldate meile oma isiklikke andmeid. Selle privaatsuseeskirjade eesmärk on aidata teil mõista, milliseid andmeid me kogume, miks me neid kogume, mida me nendega teeme ja teie õigusi. See on oluline ja loodame, et võtate selle lugemiseks aega.

TAKEOUT kasutab kõigilt meie loodud veebisaitidelt ja rakendustest kogutavat teavet teenuste pakkumiseks, kaitsmiseks, uute teenuste täiustamiseks või arendamiseks ning kasutajate kaitsmiseks.

1. Teave, mida me kogume ja kuidas me seda kasutame

Seadme teave

Kogume seadmespetsiifilist teavet, näiteks teie riistvaramudelit, operatsioonisüsteemi versiooni, brauserit või seadme kordumatuid tunnuseid. Teeme seda peamiselt selleks, et aidata teil tehnilise toe küsimustes, kuna mõned probleemid võivad olla seotud konkreetsete seadmetega. Kogume seda teavet ka analüüsi eesmärgil, et optimeerida kõiki oma platvorme ja tunda oma kliendibaasi.

Asukohateave

Kui kasutate TAKEOUT teenuseid, võime me koguda ja töödelda teavet teie tegeliku asukoha kohta nii aadressivormingus kui ka koordinaatides. Kasutame asukoha määramiseks mitmesuguseid tehnoloogiaid, sealhulgas Google'i teenused, IP-aadress, GPS ja muid andureid.

Salvestatud aadressid või varasemad kasutatud aadressid leiate oma profiilist, kus teil on alati võimalik neid muuta, üle vaadata või kustutada. Salvestame ka iga kohaletoimetamistellimuse asukohateavet, et saaksime esiteks teie tellimuse õigele aadressile edastada ja teiseks analüüsida klientide käitumismustreid, et tulevikus paremaid ja kiiremaid teenuseid pakkuda.

Isiklik informatsioon

See on teave, mille esitate meile ja mis identifitseerib teid isiklikult, näiteks teie nimi, e-posti aadress või arveldusinfo või muud andmed, mida TAKEOUT selle teabega kuidagi seostada saab. Tavaliselt leiate selle teabe oma konto üksikasjadest.

Kui loote TAKEOUTi konto, küsime teie käest isiklikke andmeid, et saaksime teid sisse logides tuvastada, saaksite tellimusi esitada vastavalt tingimustele ja saaksime teie tellimuse rahuldaval viisil toimetada. Võite seda teavet alati oma profiili all värskendada või pöörduda TAKEOUTi poole, kui vajate selles osas abi või soovite oma konto kustutada.

Kolmanda osapoole teave

TAKEOUT kogub kolmandatelt isikutelt teavet, näiteks klientide käitumismustreid, seadmeteavet, asukohateavet ja teisi. Teeme seda selleks, et parandada kliendikogemust ja aidata kliente toega.

Kasutajatel on võimalus sisse logida Facebooki autentimisega, kui platvorm vastab Facebooki eeskirjadele, mis leiate aadressilt https://developers.facebook.com/policy.

Kasutajal on võimalus sisse logida teenusega G +, kui platvorm järgib Google+ platvormi arendaja eeskirju, mis leiate aadressilt https://developers.google.com/+/web/policies

Tehingu teave

Me kogume makseteenuse pakkuja turvalisi teenuseid kasutades teavet teie tellimuste kohta (nt toit, mille lisate oma ostukorvi), sealhulgas makseteavet (nt teie krediitkaardi number). Maksetegevused tellitakse meie maksetöötlejatelt, see tähendab, et me ei salvesta teie krediitkaardi andmeid oma süsteemidesse. Samuti kogume iga tellimuse täitmiseks tarneteavet, näiteks koordinaadid, aadressiteave, nimi tarneaadressil ja kontakttelefoni number (numbrid).

Teie tehingu teave võimaldab meil teie tellimust töödelda ja teile täpse arve saata. Samuti aitab see TAKEOUTil ja meie partnerrestoranidel vajadusel teiega ühendust võtta.

Tagasiside

Kliendina on teil võimalus anda tagasisidet igale teie tehtud tellimusele ja veebisaidi üldisele kasutamisele. Seda teavet kogutakse mitmel viisil ja sõltuvalt teabest, võib seda TAKEOUT-süsteemis jagada teistele vaatamiseks. 

Küpsised

Küpsis on väike tähemärke sisaldav fail, mis saadetakse veebisaidi külastamisel teie arvutisse. Veebisaidi uuesti külastamisel võimaldab küpsis sellel saidil teie brauserit ära tunda. Küpsised võivad salvestada kasutaja eelistusi ja muud teavet. Saate oma brauseri lähtestada, et keelduda kõikidest küpsistest või anda märku küpsise saatmise ajast. Mõned veebisaidi funktsioonid või teenused ei pruugi ilma küpsisteta korralikult toimida.

Üksikasjaliku teabe küpsiste kohta, mida kogume, leiate aadressilt https://takeout.ee/cookies

Kasutame küpsistest ja muudest tehnoloogiatest kogutud teavet teie kasutuskogemuse ja meie teenuste kvaliteedi parandamiseks. Näiteks võime teie keele-eelistuste salvestamisega lasta oma teenuseid kuvada teie eelistatud keeles.

2. Kellega me isikuandmeid jagame

Andmetöötlus toimub arvutite ja/või IT-toega tööriistade abil, järgides märgitud eesmärkidega seotud organisatsioonilisi protseduure ja režiime. Lisaks TAKEOUT-ile võib andmetele mõnel juhul olla ligipääs teatud tüüpi vastutavatele isikutele, kes on seotud saidi toimimisega (haldamine, müük, turundus, juriidiline, süsteemihaldus) või välistele isikutele (näiteks kolmandate osapoolte tehnilised isikud). Teenusepakkujad, postikandjad, hostimise pakkujad, IT-ettevõtted, kommunikatsioonibürood), kes on vajaduse korral määratud TAKEOUTi andmetöötlejateks. Nende osapoolte ajakohastatud nimekirja võib igal ajal küsida TAKEOUT-ist.

Et pakkuda teenust teile võime teie andmeid jagada järgmiste osapooltega:

A) Restoranid, kus teete tellimuse, et nad saaksid tellimust töödelda ja teile tellimuse kätte toimetada.

B) ettevõtted Takeout Group A/S-s, mis tähendab meie tütar- ja sidusettevõtteid, meie lõplikku valdusettevõtet ning selle tütarettevõtteid ja sidusettevõtteid. Need ettevõtted tegutsevad meie nimel ja töötlevad teie isikuandmeid käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkidel.

C) Kolmandad osapooled, kes hõlbustavad mitmesuguseid tegevusi meie teenuste reklaamimiseks või toetamiseks. See võib hõlmata klienditoe esindajaid, veebisaitide ja rakenduste tugiteenuseid ning hostimisteenuseid, turundusteenuse pakkujaid, CRM-i partnereid, kes haldavad meie turunduse e-posti aadresse ja tõukemärguandeid, selliseid ettevõtteid nagu CPSMS, kes saadavad teile tekstsõnumeid, kui teie tellimus on teel, kohaletoimetamine ettevõtted, kes edastavad teie tellimuse teile, (turu) uuringufirmad ja makseteenuse pakkujad, kes tegelevad maksekaarditehingutega. Kõik ülalnimetatud kolmandad isikud võivad olla teie elukohariigis või väljaspool seda.

D) Kui TAKEOUT läheb ühisettevõttesse, müüb, ühineb teise äriüksusega või ostab teise ettevõtte, võidakse teie teave avaldada või edastada sihtettevõttele, omanikele, uutele äripartneritele või nende esindajatele ja / või nõustajatele. Sellistel asjaoludel teavitab TAKEOUT alati asjaomaseid üksusi, et nad kasutavad teie isikuandmeid ainult käesolevas privaatsuspoliitikas selgitatud eesmärkidel.

3. Juurdepääs oma isikuandmetele ja nende värskendamine

Isiklike andmete vaatamiseks ja värskendamiseks võite igal ajal oma kontole juurde pääseda. Võite pöörduda ka TAKEOUTi poole ja paluda meil teie isikuandmed kustutada, piirata andmetöötlust või taotleda teie andmete edastamist kolmandale osapoolele. Samuti on teil õigus loobuda uudiskirjast või mõnest muust turundusalgatusest, mille teile saadame, kasutades nendes mis tahes tellimusest loobumise funktsiooni, mis on paigutatud meilt saadud turundussõnumisse või lihtsalt oma profiili vastavalt muuta.

4. Infoturbe

Me töötame kõvasti, et kaitsta TAKEOUTi ja oma kasutajaid meie käsutuses olevale teabele volitamata juurdepääsu või volitamata muutmise, avalikustamise või hävitamise eest. Eriti:

  • Krüpteerime oma teenuseid, kasutades SSL-i (Secure Socket Layer) ja TLS-i (Transport Layer Security)
  • Vaatame korrapäraselt üle oma teabe kogumise, säilitamise ja töötlemise tavad, sealhulgas füüsilised turvameetmed, et vältida süsteemidele volitamata juurdepääsu.
  • Piirame juurdepääsu isikuandmetele TAKEOUTi töötajatele, töövõtjatele ja agentidele, kes peavad seda teavet meie jaoks töötlemiseks teadma, ning nende suhtes kehtivad lepingulised konfidentsiaalsuskohustused ja neid võidakse distsiplineerida või lõpetada koostöö, kui nad ei täida meie kohustusi.
  • Süsteemis on rakendatud rollipõhine juurdepääs andmete salvestamiseks / töötlemiseks (nt juurdepääsuõigused, mis on antud teadmisvajaduse alusel)

5. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus

TAKEOUT tagab alati, et meil on seaduslik alus teie isikuandmete kogumiseks ja kasutamiseks. Õiguslik alus muutub sõltuvalt teabe tüübist ja kontekstist, kus me neid kogume.

Meie peamine põhjus teie isikuandmete kogumiseks ja kasutamiseks on täita meie lepingut ja lepingut teiega (tagamaks, et saate oma tellimuse kätte siis, kui soovite), kuid võime neid käsitleda ka kõikjal, kus see on õigustatud seda meie ärihuvides teha.

TAKEOUT võib kasutaja isikuandmeid kasutada kohtus või õiguslikel eesmärkidel süsteemide ebaõigest kasutamisest tulenevate võimalike kohtumenetlusteni viivates etappides.
Kasutaja kinnitab, et on teadlik, et TAKEOUTilt võidakse nõuda isikuandmete avalikustamist riigiasutuste nõudmisel.

6. Andmekogu

Andmeid hoitakse teie soovitud teenuse osutamiseks või käesolevas dokumendis kirjeldatud eesmärkidel kindlaksmääratud aja jooksul. Te võite alati taotleda TAKEOUTilt andmete peatamist või eemaldamist.

Meie andmebaaside turvalisuse tagamiseks teostab TAKEOUT järgmised protseduurid:

  • Võrgukaitse: tulemüür ja rakenduste tulemüür
  • Serveri kaitse: rakenduse tulemüür
  • Andmekaitse: edastatavate andmete krüpteerimine (TLS, SFTP jne)
  • Andmebaasi turvalisus: andmebaasi server, mis on ühendatud loopback-võrguga, et kaitsta andmeid majutavat andmebaasiserverit pahatahtliku tegevuse eest. Edasised andmebaasid lapitakse ad hoc viisil, kus andmebaasi tarkvara värskendus on seotud rakenduse vabastamise / testimise tsüklitega.
  • Järgitakse varundamisprotseduure, dokumenteeritakse ja määratletakse säilitamisperioodid.

7. Rahvusvaheline andmeedastus

TAKEOUT töötleb isiklikku teavet oma serverites üle maailma. Võime teie isikuandmeid töödelda serveris, mis asub väljaspool teie elukohariiki.

8. Millal käesolev privaatsuspoliitika kehtib

Meie privaatsuseeskirjad kehtivad kõigi TAKEOUTi ja tema sidusettevõtete pakutavate teenuste, mobiilirakenduste ja muude TAKEOUTi hostitud saitide, näiteks https://takeout.ee/, https://menukitt.ee/, https://menukitt.com/ või mis tahes alamdomeeni TAKEOUT OÜ otseselt või kaudselt haldab, kontrollib või on ühise kontrolli all, kuid välistab teenused, millel on eraldi privaatsuseeskirjad, mis ei sisalda seda privaatsuspoliitikat.

TAKEOUT jätab endale õiguse selles privaatsuspoliitikas igal ajal muudatusi teha, teatades sellest oma lehel kasutajatele. Soovitame tungivalt seda lehte sageli kontrollida, viidates allpool toodud viimase muudatuse kuupäevale. Kui kasutaja on vastu poliitika mis tahes muudatusele, peab kasutaja selle rakenduse kasutamise lõpetama ja võib nõuda, et TAKEOUT eemaldaks isikuandmed. Kui ei ole öeldud teisiti, kehtib tollane privaatsuspoliitika kõigi TAKEOUTi kasutajate kohta käivate isikuandmete suhtes.

Selle privaatsuspoliitika eest vastutab vastutav töötleja, viimati uuendatud 24. mail 2018


Küpsiseid kasutatakse parema kasutajakogemuse loomiseks. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste Takeout OÜ kasutamise põhimõtete kohaselt. Lisa info leiate siit.